Říjen 2007

New blog..

14. října 2007 v 15:48 | Orange |  ...:::About Me:::...
Ahojky lidičky mám new blog..:-)))Kukněte se ZDE!!!! ...Je nový od včerejška..Tak snad se vám libí....:-))

Grand theft auto vice city-Zbraně

12. října 2007 v 17:29 | Orange |  ...:::Grand theft auto:::...

Boxer

Bejsbolka

Policejní obušek

Tágo

Golfová hůl

Lopata

Nůž

Katana

Motorová pila

Colt 45 (možno 2x)

Tlumený Colt 45

Desert Eagle

Tec 9 (možno 2x)

Micro Uzi (možno 2x)

MP 5

Chromovaná brokovnice

Upilovaná brokovnice

Bojová brokovnice

M4

AK-47

Lovecká puška

Sniperka

Molotovův koktejl

Granáty

Slzák

Plastická trhavina

Plamenomet

Minigun

Raketomet

RPG

Zelený sprej

Foťák

Hasící přístroj

Padák

Brýle pro termální vidění

Brýle pro noční vidění

Jet pack

Dálkové ovládání

Hůl

Květiny

Robertek 1

Robertek 2

Vibrátor 1

Vibrátor 2

Mobilní telefon


Lopata
Ačkoli skutečné užití lopaty nebylo potvrzeno, co jiného byste použili, když chcete zmlátit lidi k smrti? Kopání? To asi nepomůže!
Katana
S touto zbraní nahánějící hrůzu můžete klidně nakrájet na kostky vaše nepřátele. Nindžovský kord se vrací z Vice City!
Hasící přístroj
Je potvrzeno, že hasící přístroj bude ve hře použit. Tento těžký a velký kus kovu, bude pravděpodobně používán na stejný účel jako lopata…
Motorová pila
Posvátná motorová pila z Vice City se vrací! Když ji použijete, krev bude stříkat z těl obětí po celé obrazovce. San Andreas snad přinese více opravdových animací, reakcí a krve pro tuto "heavy-duty" zbraň .
Tlumená pistole
Dobrá pro tiché loupeže. Tlumená pistole (neboli kolt .45) bude v San Andreas hrát klíčovou roli. Tlumené pistole pomůžou hráči proklouznout do domu, tiše zneškodnit majitele a nepozorovaně něco ukrást.
Uzi
Uzi, populární mezi gangstery, bude pravděpodobně nejpoužívanější zbraní v San Andreas. Bude možná dokonce dvojích typů!
Tec-9
Dlouhou dobu oblíbená zbraň členů gangů ovládajících ulice Los Santos, protože je celkem levná. Co je zajímavé - CJ může držet v rukách 2 tyto zbraně. Jakmile upgradujete CJův zbraňový level na bod, kde může držet 2 zbraně (Hitman skill level), jediné co potřebujete je najít jinou zbraň a bude automaticky držet 2. Všechny náboje se tedy stávají podílem, a znovunabíjení je automatické. Stupeň palby je efektivně zdvojen, což se hodí v případech, kde musíte někoho velmi rychle zabít.
Brokovnice
Pumpovací brokovnice, vypadá to, budou take hrát velkou roli v San Andreas. Jsou účinné a celkem šetří náboje.
Chromovaná brokovnice
I když chromovaná brokáda pravděpodobně nebude mít znatelný nárůst provedení v porovnání s normální brokovnicí, tak je to stejně machrovinka, že?
AK-47
Přestože tato zbraň je velmi populární v teroristických skupinách, AK-47 najde skvělé využití v San Andreas. AK-47 je skvělá pro automatické střílení a přesné míření.
M-4
M-4 je jakási modifikovaná verze M-16. Kratší hlaveň dělá tuto zbraň více kompaktní, a přesto je stejně účinná jako její příbuzná. Zbraň poskytne hráčovi označení přesnosti míření. Co je dobré - můžete zaměřit i nádrž s benzínem. Jedna přesně mířená střela vyhodí auto do povětří! Pokleknutí vyrázně zvýší přesnost míření M4ky. Když používáte zbraň, zkuste si co nejčastěji pokleknout. Vždy když klečíte, můžete se překulovat, když držíte R1 a stisknete vlevo či vpravo.
Bazuka
Bazuka je královnou všech zbraní. Není téměř nic co by nešlo s touhle věcičkou dělat! Tato nesmírně účinná zbraň je dobrá na zničení např. hloučku chodců, aut, a samozřejmě helikoptér. Ale určitě vás bude stát hodně peněz.
Desert Eagle
Tento revolver zaručuje jedinečnou přesnost a sílu. Původně byl zamýšlen jako sportovní pistole. Hráč použije tuto pistoli pro její vynikající silu a .50 ráži, která zastaví protivníky v jejich cestě obvykle jednou ranou. Tato zbraň ale hodně ,,kope", když nejste ještě vycvičeni. Takže se pokuste získat vyšší levely zacházení se zbraněmi, abyste zredukovali tento efekt a rychleji nabíjeli a přesněji stříleli. Desert Eagle je vždy smrtonosná když vypnete auto-lock range, a jako profík - střelec střílíte ve "free target" módu a dosáhnete zabití jednou střelou. Držte R1 a hledejte nepřátele na terči. Přínos tohoto přibližování je že sniperský mód s volným pohybem poskytuje už jen revolver.
Raketomet s tepelným vyhledáváním
Raketomety a další "z ramene vystřelené" střely měly vždy uplatnění v sériích Grand Theft Auto. STINGER je jejich další level. Lehký a přenosný. Tento systém je vyvinut tak, aby raketa sestřelila nízko letící tryskáče, nebo vrtulníky a letadla. Fire-and-forget system (v překladu vystřelit a zapomenout) dovoluje hráči odstranit tepelný zdroj, obvykle auto nebo letadlo. Abyste STINGER aktivovali, nastavte optickou síť stisknutím R1 a soustřeďte se na hledáček na terči. Optická síť si najde nejbližší terč a bude přecházet ze zelené do žluté až nakonec po červenou, což bude znázorňovat jak moc jste poranili nepřítele. Můžete s ní střílet v každém zbraňovém levelu, ale lepší je se zlepšovat, aby váš úder byl lepší. Produkce, distribuce a šíření těchto zbraní je zatím tajemstvím ale piloti, kteří létali nad pouštěmi a předměstími Las Venturas mají tuny příběhu o těchto zákeřných střelách jménem STINGER.
Minigun
Tato působivá zbraň je hráčovým nejlepším přítelem . Navržená pro velkou a ničivou palbu munice za děsivě krátkou dobu. Vyrobená pro totální destrukci nepřítele a všeho kolem. Navzdory její velikosti a váze, je dostatečně vyhovující pro přenos ulicemi města San Andreas. Policejní reakcí na přestřelku kde se používá minigun bude rychlá. Přivolat si na pomoc jednotky SWAT, aby vyobchodovali s postrachem. Složitý kousek mechaniky. Držte R1 abyste otáčeli hlavní a L1 abyste stříleli.

Grand theft auto vice city-cheaty...

12. října 2007 v 17:21 | Orange |  ...:::Grand theft auto:::...
Grand Theft Auto: Vice City
THUGSTOOLS - thug zbraně
PROFESSIONALTOOLS - profesionální zbraně
NUTTERTOOLS - zvláštní zbraně
PRECIOUSPROTECTION - zbroj
ASPIRINE - zdraví
YOUWONTTAKEMEALIVE - +2 úroveň hledanosti policií
LEAVEMEALONE - policie vás nehledá
APLEASANTDAY - pěkné počasí
ALOVELYDAY - sluníčko
ABITDRIEG - zamračeno
CATSANDDOGS - déšť
CANTSEEATHING - mlha
PANZER - tank
LIFEISPASSINGMEBY - rychlejší časový limit
BIGBANG - blízká vozidla vybuchnout
STILLLIKEDRESSINGUP - změna skinu hráče
FIGHTFIGHTFIGHT - lidé se začnou prát
NOBODYLIKESME - ?
OURGODGIVENRIGHTTOBEARARMS - všichni mají zbraně
ONSPEED - rychlejší chůze
BOOOOOORING - pomalejší chůze
WHEELSAREALLINEED - komiksová auta
COMEFLYWITHME - létání
GRIPISEVERYTHING - ???
CHASESTAT - ???
CHICKSWITHGUNS - ???
ICANTTAKEITANYMORE - sebevražda
GREENLIGHT - všechny semafory ukazují jen zelenou
MIAMITRAFFIC - ̈rychlá doprava
AHAIRDRESSERSCAR - ???
IWANTITPAINTEDBLACK - ???
TRAVELINSTYLE - létající auto
THELASTRIDE - ???
ROCKANDROLLCAR - limuzína
RUBBISHCAR - náklaďák
GETTHEREFAST - Sabre Turbo
BETTERTHANWALKING - Caddy
LOOKLIKELANCE - Lance skin
MYSONISALAWYER - Lawyer skin
ILOOKLIKEHILARY - Hilary skin
ROCKANDROLLMAN - Rock and roll man skin
ONEARMEDBANDIT - One armed bandit skin
IDONTHAVETHEMONEYSONNY - Mafiosi skin
SEAWAYS - ???
LOADSOFLITTLETHINGS - ???
HOPINGIRL - nefunguje
AIRSHIP - ???
FOXYLITTLETHING - Mafiosi daughter skin
WELOVEOURDICK - Scottish skin
GETTHEREQUICKLY - ryhclé auto
GETTHEREVERYFASTINDEED - rychlejší auto
GETTHEREAMAZINGLYFAST - ještě rychlejší auto
FANNYMAGNET - magnetr na ženy
CHEATSHAVEBEENCRACKED - Badguy skin
CERTAINDEATH - cigareta v ústech
DEEPFRIEDMARSBARS - nefunguje
PROGRAMMER - nefunguje
-from dany

The sims 2-(4 CD verze)

12. října 2007 v 13:15 | Orange |  ...:::The sims 2:::...
Základní vlastností hry je možnost projít si se svou postavičkou celý život od dětských let až po důchod. Během tohoto období se Simové nemění jen fyzicky a tedy vizuálně, ale i psychicky, což se v mnoha ohledech promítá do hry. Kromě více možností interakce s ostatními postavami vás Sims 2 nechají také mnohem přesněji, detailněji a potažmo i lépe tvořit a vybavovat své příbytky. Klidně si budete moci zařídit třeba vlastní domácí tělocvičnu, kde se můžete pokusit zbavit přebytečných kilek z pojídání virtuálních dobrot. Další zajímavou utilitkou jsou nástroje na tvorbu obličejů. Při vytváření obličejíku vašeho charakteru si budete moci vybrat vždy z několika typů různých obličejových částí a skládat vše dohromady tak, aby výsledek lahodil vašemu oku i očím ostatních Simů. Jmenovitě budete moci ovlivňovat například barvu a velikost očí, typ účesu a jeho barvu, šířku, délku a celkový typ nosu, pleť atd. Simák si bude moci pamatovat některé významné události ve svém životě a tím se bude také dále utvářet jeho charakter, stejně jako vztahy s ostatními. Tento systém pracuje na principu stupňů, které jsou tři kladným i záporným směrem. Stejně jako v životě i v The Sims 2 budou vzpomínky, pokud nebudou oživovány, s časem blednout. V případě špatných vzpomínek to na škodu není, ale ty dobré je škoda ztratit. Hra je v češtině.

The sims 2(DVD verze)

12. října 2007 v 13:14 | Orange |  ...:::The sims 2:::...
Jedná se o DVD verzi. Ta navíc obsahuje: Rozhovory s experty s nezbytnými triky a strategiemi, exkluzivní tipy a triky při natáčení videa, filmy The Sims 2, Hilarious Outtakes a Rare Vintage Ads ze hry The Sims.
Základní vlastností hry je možnost projít si se svou postavičkou celý život od dětských let až po důchod. Během tohoto období se Simové nemění jen fyzicky a tedy vizuálně, ale i psychicky, což se v mnoha ohledech promítá do hry. Kromě více možností interakce s ostatními postavami vás Sims 2 nechají také mnohem přesněji, detailněji a potažmo i lépe tvořit a vybavovat své příbytky. Klidně si budete moci zařídit třeba vlastní domácí tělocvičnu, kde se můžete pokusit zbavit přebytečných kilek z pojídání virtuálních dobrot. Další zajímavou utilitkou jsou nástroje na tvorbu obličejů. Při vytváření obličejíku vašeho charakteru si budete moci vybrat vždy z několika typů různých obličejových částí a skládat vše dohromady tak, aby výsledek lahodil vašemu oku i očím ostatních Simů. Jmenovitě budete moci ovlivňovat například barvu a velikost očí, typ účesu a jeho barvu, šířku, délku a celkový typ nosu, pleť atd. Simák si bude moci pamatovat některé významné události ve svém životě a tím se bude také dále utvářet jeho charakter, stejně jako vztahy s ostatními. Tento systém pracuje na principu stupňů, které jsou tři kladným i záporným směrem. Stejně jako v životě i v The Sims 2 budou vzpomínky, pokud nebudou oživovány, s časem blednout. V případě špatných vzpomínek to na škodu není, ale ty dobré je škoda ztratit. Hra je v češtině.

The sims 2-Pro rodinnou zábavu..

12. října 2007 v 13:14 | Orange |  ...:::The sims 2:::...
Mini datadisk Pro rodinnou zábavu (Family Fun) je zaměřen na rodinu - převážně na děti a dětské pokojíčky. Dočkáme se 60 nových objektů, dekoraci s tématikou podmořského světa, oblečení pro děti... Jedná se o balíček tématických objektů po vzoru Vánočního balíčku. Tššit se můžete např. na: dekorace a vybavení dětských pokojíčků ve stylu fantasy či podmořského světa, tapety, pyžama a plno desítek dalších. Hra je v češtině.

The sims 2-Pro luxusní život

12. října 2007 v 13:13 | Orange |  ...:::The sims 2:::...
Balíček předmětů pro větší luxus vašich Simíků Vaši Simíci budou rzmazlováni přepychovým nábytkem, módním oblečením a úchvatnými dekoracemi. Vyzdobte svůj dům ve stylu nóbl společnosti s předměty vyšší třídy pro ložnici, obývák i jídelnu. Změňte pohled vašich sousedů na vás pomocí červeného koberce a mramorové podlahy na své příští párty pro smetánku. Vaši Simíci si budou žít na vysoké noze s 60ti novými předměty včetně slavných obrazů, vysokokvalitních pohovek...

The sims 2-Veselé Vánoce..

12. října 2007 v 13:12 | Orange |  ...:::The sims 2:::...
Minidatadisk Veselé vánoce je aktulizovaný Vánoční balíček z minulého roku o 20 nových předmětů. Přidá do hry SIMS 2 obsah týkající se Vánoc. Těšit se můžete na vánoční výzdoby domů, Halloween, pořádání štědrého dne a také oslavu příchodu nového roku. Děda Mráz - I když teploty klesají, tak tento známý otec evropských Vánoc kolem sebe rozsévá samé pozitivní zprávy a nezapomenutelnou atmosféru. Fantastický obří stromeček! - Na velikosti záleží. Povzneste vánoční svátky vašich simů do větších sfér. Třeba pořízením tohoto stromu všech stromů. Milovníci vánočních stromků si budou moci pořídit kousek až z Ria. Sváteční pyžamo - Předtím než se vaši simové uvelebí do postelí a předtím než začnou snít, tak je pořádně vybavte svátečními věcmi a mnoho dalšího.

The sims 2-Celebration!Balíček..

12. října 2007 v 13:12 | Orange |  ...:::The sims 2:::...
Minidatadisk pro The Sims 2 přináší kolekci zaměřenou, jak správně tušíte, na oslavy a vše s tím spojené. Čeká vás spousta nových objektů od elegantních večírkových šatů až po všelijaké objekty zpříjemňující průběh každé party nebo oslavy jako gril nebo židle se slunečníkem. Pořídit si jej můžete za 399 Kč. Datum vydání je stanoveno na 6. dubna 2007.

The sims 2-Univerzita

12. října 2007 v 13:11 | Orange |  ...:::The sims 2:::...
Ve chvíli, kdy bude mít váš sim narozeniny a bude dospívat z teenagera na dospěláka, tak se mu zpřístupní možnost na určitou dobu opustit dům a odjet studovat vysokou školu. Pokud budete chtít mít doma nevzdělance, tak sima na vysokou školu nepošlete a sim normálně dospěje z teenagera na dospěláka. Dá se říct, že se nic podstatného nezmění. Pokud ovšem sima na vysokou školu pošlete, tak prožije zcela novou fázi života. Každá vysoká škola bude mít tajný studentský spolek, který bude dostupný až ve chvíli, kdy sim získá na škole dostatečně vysokou prestiž. Členství v tomto spolu bude přinášet mnohé výhody. Například se simové budou moci nabourat do školní počítačové sítě a změnit si známky. Případně tisknout vlastní peníze. Používání těchto aktivit má svoje rizika. Pokud bude hráč přistižen, může být zatknut a jít do vězení. Téměř celé studium bude dobrovolné. Studenti sice budou mít přednášky a budou dostávat pravidelně domácí úkoly. Datadisk je v češtině.

The sims 2-Noční život

12. října 2007 v 13:11 | Orange |  ...:::The sims 2:::...
The Sims 2: Nightlife dá vašim Simíkům prostor pro další touhy a nové způsoby interakce mezi sebou navzájem. Jak už sám název datadisku naznačuje, budete se moci se svými svěřenci vydat za nočními dobrodružstvími. S tím mj. souvisí i to, že by se vám měl představit zcela nový mechanismus randění a systém určování atraktivity Simíků. Samozřejmě ale můžete očekávat také více než 125 nových objektů, které by neměly chybět na žádné párty, včetně DJ pultíku, foto kabinka, karaoke a dalších nezbytností typických pro rejdění v nočních klubech.

The sims 2-Ve světě podnikání

12. října 2007 v 13:11 | Orange |  ...:::The sims 2:::...

Nový datadisk se The Sims 2: Open for Business umožní vašim Simíkum vydat se po dráze podnikatelské. A jaké jsou možnosti? Budete se moci stát majitelem butiku s oděvy, zřídit salón krásy, péct dobroty, rozdávat radost v květinách, zavést obchod s elektronikou, zaútočit na post magnáta v oblasti rychlého občerstvení, prostě, co budete chtít. Když navíc získáte pocit, že na to všechno nemůžete stačit sami, budete si moci najmout zaměstnance a nechat je sestavovat hračky, vést katalogy, vázat kytice, vyrábět roboty, co bude třeba. Když to bude nutné, nebojte se najmout manažera. Ovšem pozor na ulejváky! Jakmile zjistíte, že se vám zaměstnanci flákají, buďte připraveni je na hodinu vyhodit. Byznys je byznys a v něm není místo pro lidi, kteří nechtějí pracovat. Na druhou stranu, ty, co se snaží, je třeba povzbudit nějakou odměnou. I váš Simík, byť se stane velkým šéfem, se bude muset neustále zdokonalovat v umění obchodu a jednání se zákazníky, jinak ho konkurence převálcuje. Neméně bude třeba dbát na schopnosti podřízených. Čím schopnější budou, tím lepší produkty jim půjdou z rukou a víc peněz z kapes zákazníků do vaší kasičky. Vzhled vaší prodejny bude na vás a ceny zboží a kvalita jakbysmet. Reklama je jedním z prostředků vedoucích k úspěchu, takže narvěte své lidi do kostýmů maskotů (bude jich široký výběr, od rytířů, ninjů, po gorily, aj.). Povedete-li si v obchodě dobře, možná se vám dostane toho privilegia a získáte cenu Nejlepšího z nejlepších, čímž stoupne vaše reputace. Zajímá-li vás, kolik nových objektů vám tento addon přichystá, vězte, že to bude více než 125. Hra je v češtině

The sims 2-Mazlíčci..

12. října 2007 v 13:10 | Orange |  ...:::The sims 2:::...
Simové mají domácí mazlíčky! Osvojte si psy, kočky, morčata nebo papoušky a hrajte si s nimi. Trénujte své domácí mazlíčky a učte je novým trikům. Mazlíčci mají dokonce vlastní osobnost - jsou chytří, přátelští, směšní či rozjaření. Vytvořte si své mazlíčky. Vyberte si z více než 22 plemen psů, zahrnujících např. retrívry, bígly, mopsy a schnoodly, a z 15 druhů koček mezi nimiž jsou siamská a mainská mývalí kočka a mnoho dalších. Také můžete využít své fantazie k vytvoření vlastních druhů - a to úpravami vzhledových rysů jakými jsou tvar těla, barva, srst, čumák a uši. Přítomnost genetických informací v krvi vašich mazlíčků umožní vznik zcela nových plemen. Sedni, lehni, sedni... Hra je v češtině.

The sims 2-Roční období..

12. října 2007 v 13:09 | Orange |  ...:::The sims 2:::...
Přídavek The Sims 2: Roční období zahrne vaše Simíky radostmi a starostmi čtvera ročních období. Pokud jste pojali podezření, že půjde o pouhou sbírku tématických sezónních předmětů, pak vás můžeme vyvést z omylu. V The Sims 2: Roční období si budete skutečně moci se svými Simíky dopřát pořádnou koulovačku, postavit sněhuláka, chytat motýly, pořádně se vyválet v právě nahrabané kupce spadaného listí, a tak dále a tak dále. Ovšem to vše patří k těm veselejším záležitostem, které s sebou jaro, léto, podzim a zima přinášejí. Stejně dobře byste ale měli být připraveni na různé strasti - např. omrzliny, úpal, nachlazení a další podobné nepříjemnosti, které vás v případě nepozornosti a při špatném odhadnutí venkovní teploty neminou... Hra je v češtině.

The sims 2-díly..=-)..Kuk..:-)

12. října 2007 v 13:08 | Orange
Aktuální tituly
The Sims 2 datadisky
The Sims 2 kolekce
The Sims 2 PetsNavstevnost za minuly tyden (24.9.2007 - 30.9.2007)

6. října 2007 v 6:35 | Orange |  ...:::Návštěva tohoto blogu:::...
Navstevnost za minuly tyden (24.9.2007 - 30.9.2007) je:
Pondeli: 2
Utery: 0
Streda: 11
Ctvrtek: 3
Patek: 35
Sobota: 55
Nedele: 46

Celkem: 152..Díííky...:-)))))